האנשים שלנו

עודד וייס

נשיא מייסד

איש חינוך למעלה מ-20 שנה, הקים ב־2007 את עמותת נכח - נתינה כדרך חיים (ע"ר) והגה את תכניות העמותה- סח"י, חש"ן, שה"ם ועוד מתוך תפיסה ש"הנתינה מחברת אותנו למי שאנחנו באמת", כיחיד וכחברה. משמש כיום כמנהל החינוכי של העמותה

Oded Weiss

אברהם חיון

מנכ"ל ושותף מייסד

יזם חברתי, הקים יחד עם עודד את תכנית סח״י ב-2009 והוביל את הסיירת הראשונה כ 5 שנים . כמנכ״ל, אברהם פועל ליצירת שיתופי פעולה עם תורמים ושותפים רבים, ונשאר כל הזמן בקשר עם השטח ועם בני הנוער.

"אני מודה על הזכות שיש לי לעשות עשייה כ״כ משמעותית, בעיניי העשייה שלנו היא הדרך לחולל שינוי חברתי אמיתי. כשאני פוגש את הנוער והצעירים בשטח - אני יודע שהם הולכים להיות המנהיגים הבאים של החסד הזה , שעוד ישפיע על כול העולם".

Avraham Hayon

ענת בירנבוים

משנה למנכ"ל

אשת הייטק בעבר, הצטרפה רשמית לצוות לאחר 10 שנים כמתנדבת בעמותה. עוסקת בעיקר בכל מה שקורה מאחרי הקלעים.

"סח"י מאפשרת בחירה בטוב, לכל אדם מכל מקום. זהו שיעור שמשותף לבני הנוער ולצוות התומך וזכות גדולה עבורי לקחת חלק ביצירת שינוי חברתי".

Anat Birnboim

רונן כהן

רכז תוכן והדרכה

עובד עם בני נוער בסיכון ב-14 השנים האחרונות בפרוייקטים פורמאליים ובלתי פורמאליים, בעל תואר שני בפילוסופיה של החינוך. במסגרת תפקידו כרכז תוכן והדרכה הוא מלווה את הרכזים, כותב תכנים, מעביר הכשרות פרטניות וקבוצתיות לצ'יפים ואחראי על ניהול ידע, תיעוד ומחקר.

"עבורי, הבאה לכדי קיום של קהילות נתינה הינה המטרה הנעלה ביותר שיש לשאוף אליה, ואני אסיר תודה על כך שאני זוכה לקחת חלק בארגון שמטרתו קידום חזון זה".

Ronen Cohen

גלעד מרלין

מנהל התכנית ומרכז ההכשרות

בעל תעודת מורה מוסמך,תואר שני ודוקטורנט בפילוסופיה והסטוריה של עם ישראל. מעל לשלושים שנה בתפקידי ניהול חינוכי בשדה החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בארץ ובעולם.

"סח"י מהווה מבחינתי מודל לחיבור המושלם שמשלב בין שני הכוחות החשובים והמשמעותיים ביותר הקיימים בעיני: החינוך והנתינה!!! ההצלחה המדהימה של סח"י בחינוך לנתינה כדרך חיים, באה לידי ביטוי באלפי נערים ונערות, לוחמי חסד מופלאים, הפרוסים ברחבי כל הארץ ומהווים למעשה חוד החנית לתיקון העולם ולהבטחה ולתקווה לעתיד טוב יותר לישראל ולאנושות. מודה בכל ליבי על הזכות להיות חלק ממשפחת החסד המדהימה ופורצת הדרך: סח"י כבוד!!!!!"

Gilad Merlin

ארי צדוק

מנהל מחוז ירושלים

הצ'יף הראשון של סח"י בירושלים. נשוי עם שלושה ילדים, ירושלמי. היום הוא מנהל מחוז ירושלים, שותף בהדרכות של כל הצ'יפים, בליווי הלוגיסטיקי והרוחני. חי את סח"י בכל נימיו ונשמתו, ילדיו ואשתו מגבים את העשייה האין סופית שלו בעמותה.

"סח"י בשבילי היא הדבר הכי גדול בעולם".

Ori Zadok

אוהד שעאר

מנהל אזור דרום

אהד הוא הצ'יף הראשון של קריית מלאכי ורכז אזור דרום. נשוי ואב לארבעה. אוהב את מה שהוא עושה, אוהב אנשים ועשיית טוב.

"סח"י בשבילי זה סיפוק אדיר, אני מביא הביתה תכלית של נתינה, של חסד ואהבת הזולת. זוהי הזדמנות בשבילי לאפשר לאדם להגיע לטוב שבו, בלי לשפוט או להעביר ביקורת , תמיד לראות את הטוב שבכל אחד".

Ohad Shaer

ורד סופר

רכזת אזור דרום

נשואה ואמא לארבעה, בעלת תואר ראשון בתרבות יצירה והפקה, תואר שני במנהל חברה וחינוך. עוסקת בחינוך ובתחומים חברתיים. פעילה בנכ"ח מתחילת הדרך כמתנדבת, צ'יפית וכיום במטה דרום.

"מאוד מאמינה בחזון העמותה- נתינה כדרך חיים, המיוחדות שבפשטות, האמונה בטוב האדם והשאיפה התמידית לאחדות ואהבת הזולת. מבחינתי זה מהות החיים - המשפחה שלי חלק בלתי נפרד בכל העשייה המדהימה שנעשית."

Vered Sopher

אורי ברנזון

מנהל אזור צפון

לאחר שנים רבות כמתנדב בסח"י, הקים ב2018 את מחוז צפון של סח"י ומנהל אותו מאז בשמחה ואהבה.

"סחי בשבילי זה מתנה מופלאה שאני זוכה לקבל כל יום ומקווה להעביר הלאה".

Uri Berenson

אשר ניגרי

מנהל אזור מרכז

ירושלמי במקור, גנן וגוזם מומחה, היה צ׳יף במשך שלוש שנים באחת הסיירות המובחרות בירושלים, לפני שהתמנה למנהל אזור מרכז.

"סח"י - הנתינה כדרך חיים והחשיבות להיות במקום הזה ובזמן הזה. מודה כל יום על זכות גדולה ומשמעותית להיות לוחם חסד - מציל חיים".

Asher Nigri

אתליה זעפרני

רכזת תחום בוגרים

עובדת סוציאלית, מרכזת בשלוש השנים האחרונות את תחום הבוגרים בעמותה.

"בשבילי סח"י זה ללכת לישון בלילה בידיעה שעשיתי משהו משמעותי וטוב בעולם הזה, ולקום בבוקר בציפייה לטוב שאני הולכת לעשות היום".

Atalya Zaafrani

רן חכם

רכז תחום חיילים

נשוי לנועה וגר בתל אביב. שירת בצבא במשך 10 שנים, השתחרר בתפקיד מפקד פלוגה. מתנדב במסגרות עם נוער בסיכון בשנים האחרונות.

"עבורי סח"י מגלמת את כל מה שטוב באנשים ובחברה. ההבנה שדרך עזרה לאחר ללא תנאי ותמורה ניתן להבין את ה'אני' הפנימי שלנו ולהפוך לאנשים טובים יותר הייתה בגדר פלא עבורי. זכות גדולה לעבוד במקום שעושה כל כך טוב לחברה ולאחר".

Ran Haham

מירי ניב

מנהלת תחום התנדבות

בוגרת תואר ראשון בחינוך וספרות. פעילה בתחומי חינוך, הדרכה וניהול פרויקטים במגזר החברתי. אוהבת אדם ומאמינה גדולה בכוחה של קהילה ובכוחם של אנשים להוביל שינוי חברתי.

״התנדבות היא היפוכה של האדישות, היא דוגלת במעורבות בחברה מתוך בחירה, היא קשר וקהילה. התנדבות פירושה להשפיע, להוביל שינוי ולעצב את החברה בה אנו רוצים לחיות״.

Miri Niv