אוריאל רוזנהיים

חבר ועד מנהל

אוריאל רוזנהיים, נשוי לעידית ואב לילדים חברי סח״י:), מייסד משרד מקום אדריכלים הירושלמי.

"בשלוש השנים האחרונות כנהג, מתנדב וחבר בועד המנהל של סח״י זכיתי לחוות באופן אישי ולחזות מקרוב כיצד ראיית הזולת שהופכת מיד לעשיית טוב למישהו אחר - מצמיחה אותי, את משפחתי, נערים ונערות בקבוצת קטמון המופלאה ואת הארגון כולו. סח״י כבוד".

Uriel Rosenheim

גלית פרבר שרצקי

חברת ועד מנהל

מנהלת חברת השקעות פרטית.

"כשנחשפתי לעמותת סח"י הבנתי איזה מיזם מדהים: שנערים ונערות בסיכון מקבלים אנרגיות חיוביות ולומדים לתת ולעזור לחלשים מהם ומקבלים מפעילות זו שסח"י מפעילה סיפוק , גאווה , ובטחון. יש להם בית נוסף. השקעה לעתיד של הדור הבא 👏👏".

Galit Farber Sheratzky

ישי הורניק

חבר ועד מנהל, קשרי חוץ ויחסי ציבור

מייסד ומנכ״ל משותף חברת SKECH. יזם עסקי בתחום התקשרות והסלולר משנת 2005. פעיל חברתי מעל 20 שנה , תחילת הדרך ב״בית הגלגלים״ כמדריך ,מדריך פעיל בעמותת ״ניצוצות״ ,חבר ועד מוניציפאלי טל שחר. מלווה את עמותת נכח ואת תכנית סח״י מיום היווסדה.

"בסח״י הבנתי את המשמעות של נתינה כדרך חיים וכיצד היא באה לידי ביטוי בכל רגע נתון בחיינו. מעבר למשפחה והעשייה היום יומית , הדבר הכי גדול ומשמעותי עבורי זה סח״י".

Yishay Hornik

כפיר בן שושן

חבר ועד מנהל

מייסד ומנכ״ל משותף חברת SKECH.

" מהרגע הראשון של סח״י עלתה התחושה שקורה כאן דבר מדהים. אני מלווה את העמותה מיומה הראשון. אני גאה ומוקיר תודה שנפלה בחלקי הזכות לקחת חלק ולו הקטן ביותר, במיזם המדהים הזה. העמותה מגבשת סביבה נערים בסיכון ומלטשת אותם לכדי יהלומים. לחזות בנערים ששואבים סיפוק ומשמעות מעשיית טוב עבור הקהילה בה הם חיים ולראות את חשיבות הנתינה עבורם, זה לא פחות מנס".

Kfir Benshushan

מתן ערמוני

חבר ועד מנהל

"במשך שנים חייתי בחו”ל וסח”י, אותם אני מכיר ומלווה מהיום הראשון, היו עבורי מין תמצית של כל מה שמיוחד ומופלא בעם ישראל ומדינת ישראל. היזמות, הגישה הכל-כך פשוטה ועם זאת חדשנית ומשמעותית, האכפתיות והסולידריות, ההתגייסות וההתמדה של אנשים טובים ומעל הכל הכוח המדהים שבמעשה הנתינה. אני מרגיש זכות גדולה להיות חלק מהדבר הזה, וגם מודה לסיירת שבעצם קיומה והיותה השפיעה רבות על חיי האישיים".

Matan Armoni

שלומית קוגלר כהן

חברת ועד מנהל

יזמית מעל עשור, מייסדת חברת MyCheck, אמא לשלושה ילדים.

"סח"י נותנת לי אפשרות להרגיש את הקסם בחיים, הנתינה בצורה הכל כך טהורה ומיוחדת של הנוער המופלא הזה מזכירה לי שוב ושוב מה באמת חשוב בחיים";

Shlomit Kugler Cohen
מירית הררי ז"ל

יו"ר הועד המנהל עד לפטירתה ב2020

בליבנו לעד

" סחי מאפשרת לי להתעסק בעיקר של החיים, הנתינה היא המהות. סחי זה סטרטאפ!!!! בעבודתי כל מה שאני צריכה זה לשנות לאנשים את הפרספקטיבה, לפעמים רק מזוית אחת קטנה. בסחי זה קורה בעוצמה. הרעיון של ללמד את הנוער נתינה הוא כמו לקחת את כל תורת האימון ולזקק אותה. ההצלחה עצומה ומרגשת. סחי זאת אנרגיה נפלאה לקום איתה בבוקר. לקום לעשייה שיש בה משמעות. סחי זאת נתינה ואהבת הזולת ותפקידנו פה הוא לדאוג שכל צעיר יבין זאת".

Mirit Harari >