המועצה הציבורית

אבינעם ערמוני

יו”ר מועצה מייעצת

יועץ אסטרטגי המתמחה בתחום פיתוח משאבים ופילנתרופיה . קצין בצנחנים, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל ציבורי מהרווארד. אבינעם כיהן במהלך שנותיו בתפקידי ציבור שונים בהם יועץ לראש עיריית ירושלים לענייני שכונות, מנהל הקרן החדשה לישראל, סגן נשיא לקשרי חוץ באוניברסיטה העברית בירושלים, יו”ר עמותת ידיד, יו”ר מועצת המנהלים של המכללה הטכנולוגית באר-שבע, יו”ר המרכז הטיפולי לילדים של ארגון בני-ברית, יו”ר תיאטרון החאן בירושלים, יו”ר הדירקטוריון של החברה למתנסי”ם, יו”ר הועד המנהל של ארגון “מידות” ועוד. כיום מכהן ערמוני כיושב ראש הועד המנהל של המכללה האקדמית תל אביב יפו.

Avinoam Armoni

עדי אלטשולר

חברת מועצה מייעצת

יזמית חברתית מובילה בישראל -ב 2002 ייסדה והקימה את ״כנפיים של קרמבו״ , ב 2010 ייסדה את ״ זיכרון בסלון ״ וכיום מנכלית מייסדת של ״אינקלו״ - בתי הספר המכילים בישראל.

" בשבילי סחי זה אהבה ללא תנאי ".

Adi Altshuler

עפר בבלי

חבר מועצה מייעצת

איש משרד החוץ לשעבר ובמשך שני עשורים, כיום נציג הפדרציה היהודית של שיקגו בישראל.

" בשבילי, סח”י הוא ארגון שמשפיע בצורה חיובית וייחודית על החברה הישראלית ובמיוחד על בני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. הארגון פועל ברחבי הארץ להקניית ערכים של נתינה והתנדבות למאות בני נוער ופועל איתם יד ביד בכדי לסייע למעגלים רחבים של אזרחים על בסיס עקרונות העזרה ההדדית וכל ישראל ערבים זה לזה. הארגון עובד עם בני הנוער בגובה העיניים ומגייס את עזרתם למען הזולת, ובכך משנה את חייהם כמו גם את חייהן של מאות משפחות שנהנות מהתנדבותם של בני הנוער ".

Ofer Bavly

ד"ר רונית עמית

חברת מועצה מייעצת

ד"ר רונית עמית היא מנהלת שותפה בחברת אדווה- מחקר ופיתוח העוסקת במחקר חברתי - כלכלי, ויעוץ אסטרטגי. בין השאר, מנהלת מחקרי הערכה לתכניות ומיזמים חברתיים עבור קרנות ועמותות, יועצת אסטרטגית לעמותות ולעסקים חברתיים ויועצת אקדמית במכון מנדל. עד לאחרונה כיהנה כמייסדת ומנכ"ל קרן גנדיר- קרן משפחתית ישראלית, וכיהנה כיו"ר קרן ההזדמנות לשירות אזרחי, וכחברת דירקטוריון במספר עמותות. רונית שימשה כמרצה במסלול M.A לניהול מלכ"רים- באוניברסיטה העברית. לפני הקמת קרן גנדיר שימשה כמנכ"ל מכון אדלר, היא בעלת ניסיון רב בחברות היי-טק, כולל כהונת סגן-נשיא בחברת סטרטאפ בינלאומית. רונית בעלת תואר דוקטור מ-University of Derby U.K. נושא עבודתה: "ניהול המשפיע על שיפור הביצועים במגזר השלישי". מחקריה בשנים האחרונות מתמקדים בתחום ניהול חברתי בכלל וניהול קרנות בפרט.

Ronit Amit

ג'אסטין זוורלינג

חברת מועצה מייעצת

ג'אסטין תומכת בחברות בתהליך הגדילה שלהן לגיוס כספים בבורסה של לונדון. הקריירה שלה סובבת סביב יוזמה משולבת במטרה לפתח את מנגנוני התמיכה שנשים זקוקות להן במסען. היא הקימה את רשת הנשים בעסקים וגאה להיות 'מודל לנשות העתיד 19' של יאהו פיננסים. תפקידיה ההתנדבותיים כוללים: חסברת ועד מנהל של וויב ישראל, בונדס ישראל-אנגליה, סח"י ומנטורינג להורי ילדים אוטיסטים. היא בת מזל להיות אמא של שתי ילדות נחמדות ובעל נפלא וסבלני.

Justine Zwerling

אריק גרבלסקי

חבר מועצה מייעצת

בעלים ומנכ"ל של חברת גרבלסקי המייצרת אבן ירושלמית, ואחראית על ייצור האבן בפרוייקטים הבולטים בישראל כגון: בית המשפט העליון, משרד החוץ, בית הכנסת החורבה ועוד. בנוסף, החל מ 2017, מכהן אריק כיו"ר המועצה לעסקים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשינים. טרם תפקידו זה, אריק שימש כיו"ר מרחב ירושלים בהתאחדות התעשיינים וחבר נשיאות ההתאחדות, וכן כיו"ר פורום דור ההמשך בהתאחדות התעשיינים פעילותו הציבורית הענפה כוללת גם חברות בהנהלה של גן החיות התנכ"י, חבר הנאמנים של מכללת הדסה, כהונה כיו"ר עמותת סח"י , ופעילות במרכז לגידול לכלבי נחיה לעוורים ובקבוצות הספורט הירושלמיות. אריק מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים, וסיים בהצטיינות את לימודי תואר השני במינהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בר אילן.

"סח"י היא העמותה הכי מרגשת בישראל, שיוצרת שינוי חיובי בחיים של נוער בסיכון תוך שימוש בגישות חינוכיות פורצות דרך".

Arik Grebelsky