המועצה הציבורית

אבינעם ערמוני

יו”ר מועצה מייעצת

יועץ אסטרטגי המתמחה בתחום פיתוח משאבים ופילנתרופיה . קצין בצנחנים, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל ציבורי מהרווארד. אבינעם כיהן במהלך שנותיו בתפקידי ציבור שונים בהם יועץ לראש עיריית ירושלים לענייני שכונות, מנהל הקרן החדשה לישראל, סגן נשיא לקשרי חוץ באוניברסיטה העברית בירושלים, יו”ר עמותת ידיד, יו”ר מועצת המנהלים של המכללה הטכנולוגית באר-שבע, יו”ר המרכז הטיפולי לילדים של ארגון בני-ברית, יו”ר תיאטרון החאן בירושלים, יו”ר הדירקטוריון של החברה למתנסי”ם, יו”ר הועד המנהל של ארגון “מידות” ועוד. כיום מכהן ערמוני כיושב ראש הועד המנהל של המכללה האקדמית תל אביב יפו.

Avinoam Armoni

עדי אלטשולר

חברת מועצה מייעצת

יזמית חברתית מובילה בישראל -ב 2002 ייסדה והקימה את ״כנפיים של קרמבו״ , ב 2010 ייסדה את ״ זיכרון בסלון ״ וכיום מנכלית מייסדת של ״אינקלו״ - בתי הספר המכילים בישראל.

" בשבילי סחי זה אהבה ללא תנאי ".

Adi Altshuler

עפר בבלי

חבר מועצה מייעצת

איש משרד החוץ לשעבר ובמשך שני עשורים, כיום נציג הפדרציה היהודית של שיקגו בישראל.

" בשבילי, סח”י הוא ארגון שמשפיע בצורה חיובית וייחודית על החברה הישראלית ובמיוחד על בני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. הארגון פועל ברחבי הארץ להקניית ערכים של נתינה והתנדבות למאות בני נוער ופועל איתם יד ביד בכדי לסייע למעגלים רחבים של אזרחים על בסיס עקרונות העזרה ההדדית וכל ישראל ערבים זה לזה. הארגון עובד עם בני הנוער בגובה העיניים ומגייס את עזרתם למען הזולת, ובכך משנה את חייהם כמו גם את חייהן של מאות משפחות שנהנות מהתנדבותם של בני הנוער ".

Ofer Bavly