האנשים שלנו

עודד וייס

נשיא מייסד

איש חינוך למעלה מ-20 שנה, הקים ב־2007 את עמותת נכח - נתינה כדרך חיים (ע"ר) והגה את תכניות העמותה- סח"י, חש"ן, שה"ם ועוד מתוך תפיסה ש"הנתינה מחברת אותנו למי שאנחנו באמת", כיחיד וכחברה. משמש כיום כמנהל החינוכי של העמותה

Oded Weiss

אברהם חיון

מנכ"ל ושותף מייסד

יזם חברתי, הקים יחד עם עודד את תכנית סח״י ב-2009 והוביל את הסיירת הראשונה כ 5 שנים . כמנכ״ל, אברהם פועל ליצירת שיתופי פעולה עם תורמים ושותפים רבים, ונשאר כל הזמן בקשר עם השטח ועם בני הנוער.

"אני מודה על הזכות שיש לי לעשות עשייה כ״כ משמעותית, בעיניי העשייה שלנו היא הדרך לחולל שינוי חברתי אמיתי. כשאני פוגש את הנוער והצעירים בשטח - אני יודע שהם הולכים להיות המנהיגים הבאים של החסד הזה , שעוד ישפיע על כול העולם".

Avraham Hayon

לירון אור

סמנכ"לית

נשואה ואם ל 2, מתנדבת ופעילה חברתית מגיל 14 ועד היום. בעלת ניסיון רב בתכנון, הקמה וניהול תכניות חברתיות והומניטריות בארץ ובעולם, יזמה והובילה משלחות סיוע ישראליות למדינות עולם שלישי, עסקה רבות במחקר, מדידה והערכה ופיתוח מענים לאוכלוסיות מוחלשות ומודרות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות והתמחות בתוכניות חילוץ מעוני ואי ביטחון תזונתי.

"נתינה כדרך חיים היא לדעתי התשובה האמיתית לחברה המבוססת על ערכים חברתיים ואנושיים כאחד. ההשפעה של סח”י על בני הנוער והקהילה מעוררות השראה ומפעימות כל פעם מחדש. אני חולמת שנצליח להגיע ללבו של כל נער ונערה בארץ בדרך לחברה ישראלית טובה יותר".

Liron Or

רונן כהן

רכז תוכן והדרכה

עובד עם בני נוער בסיכון ב-14 השנים האחרונות בפרוייקטים פורמאליים ובלתי פורמאליים, בעל תואר שני בפילוסופיה של החינוך. במסגרת תפקידו כרכז תוכן והדרכה הוא מלווה את הרכזים, כותב תכנים, מעביר הכשרות פרטניות וקבוצתיות לצ'יפים ואחראי על ניהול ידע, תיעוד ומחקר.

"עבורי, הבאה לכדי קיום של קהילות נתינה הינה המטרה הנעלה ביותר שיש לשאוף אליה, ואני אסיר תודה על כך שאני זוכה לקחת חלק בארגון שמטרתו קידום חזון זה".

Ronen Cohen

אורי צדוק

רכז ירושלים והסביבה

הצ'יף הראשון של סח"י בירושלים. נשוי עם שלושה ילדים, ירושלמי. היום הוא רכז אזור ירושלים, שותף בהדרכות של כל הצ'יפים, בליווי הלוגיסטיקי והרוחני. חי את סח"י בכל נימיו ונשמתו, ילדיו ואשתו מגבים את העשייה האין סופית שלו בעמותה.

"סח"י בשבילי היא הדבר הכי גדול בעולם".

Ori Zadok

אוהד שעאר

רכז אזור דרום

אהד הוא הצ'יף הראשון של קריית מלאכי ורכז אזור דרום. נשוי ואב לארבעה. אוהב את מה שהוא עושה, אוהב אנשים ועשיית טוב.

"סח"י בשבילי זה סיפוק אדיר, אני מביא הביתה תכלית של נתינה, של חסד ואהבת הזולת. זוהי הזדמנות בשבילי לאפשר לאדם להגיע לטוב שבו, בלי לשפוט או להעביר ביקורת , תמיד לראות את הטוב שבכל אחד".

Ohad Shaer