המועצה הציבורית

אבינעם ערמוני

יו”ר מועצה מייעצת

יועץ אסטרטגי המתמחה בתחום פיתוח משאבים ופילנתרופיה . קצין בצנחנים, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל ציבורי מהרווארד. אבינעם כיהן במהלך שנותיו בתפקידי ציבור שונים בהם יועץ לראש עיריית ירושלים לענייני שכונות, מנהל הקרן החדשה לישראל, סגן נשיא לקשרי חוץ באוניברסיטה העברית בירושלים, יו”ר עמותת ידיד, יו”ר מועצת המנהלים של המכללה הטכנולוגית באר-שבע, יו”ר המרכז הטיפולי לילדים של ארגון בני-ברית, יו”ר תיאטרון החאן בירושלים, יו”ר הדירקטוריון של החברה למתנסי”ם, יו”ר הועד המנהל של ארגון “מידות” ועוד. כיום מכהן ערמוני כיושב ראש הועד המנהל של המכללה האקדמית תל אביב יפו.

Avinoam Armoni

איריס שלגי

חברת מועצה מייעצת

מייסדת ויו"ר קרן מהלך. קרן מהלך היא קרן פילנתרופית משפחתית, שהוקמה על ידי איריס וגל שלגי בשנת 2015, במטרה להוביל ארגונים חברתיים לפיתוח הכנסות עצמיות. הקרן הוקמה מתוך רצון לשכלל את מקורות המימון בארגונים חברתיים ולהקטין את התלות בפילנתרופיה המסורתית. זאת, מתוך תפיסת אחריות לשמירה על איתנותו הפיננסית ועצמאותו הכלכלית של המגזר החברתי בישראל.

"הצטרפתי לסח״י בזכות החלומות והתקווה שהם נוטעים בבני הנוער והודות לאנשים הנפלאים שקמים בכל בוקר להגשים חלום".

Iris Shalgi

אריק גרבלסקי

חבר מועצה מייעצת

בעלים ומנכ"ל של חברת גרבלסקי המייצרת אבן ירושלמית, ואחראית על ייצור האבן בפרוייקטים הבולטים בישראל כגון: בית המשפט העליון, משרד החוץ, בית הכנסת החורבה ועוד. בנוסף, החל מ 2017, מכהן אריק כיו"ר המועצה לעסקים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשינים. טרם תפקידו זה, אריק שימש כיו"ר מרחב ירושלים בהתאחדות התעשיינים וחבר נשיאות ההתאחדות, וכן כיו"ר פורום דור ההמשך בהתאחדות התעשיינים פעילותו הציבורית הענפה כוללת גם חברות בהנהלה של גן החיות התנכ"י, חבר הנאמנים של מכללת הדסה, כהונה כיו"ר עמותת סח"י , ופעילות במרכז לגידול לכלבי נחיה לעוורים ובקבוצות הספורט הירושלמיות. אריק מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים, וסיים בהצטיינות את לימודי תואר השני במינהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בר אילן.

"סח"י היא העמותה הכי מרגשת בישראל, שיוצרת שינוי חיובי בחיים של נוער בסיכון תוך שימוש בגישות חינוכיות פורצות דרך".

Arik Grebelsky

ג'אסטין זוורלינג

חברת מועצה מייעצת

ג'אסטין תומכת בחברות בתהליך הגדילה שלהן לגיוס כספים בבורסה של לונדון. הקריירה שלה סובבת סביב יוזמה משולבת במטרה לפתח את מנגנוני התמיכה שנשים זקוקות להן במסען. היא הקימה את רשת הנשים בעסקים וגאה להיות 'מודל לנשות העתיד 19' של יאהו פיננסים. תפקידיה ההתנדבותיים כוללים: חסברת ועד מנהל של וויב ישראל, בונדס ישראל-אנגליה, סח"י ומנטורינג להורי ילדים אוטיסטים. היא בת מזל להיות אמא של שתי ילדות נחמדות ובעל נפלא וסבלני.

Justine Zwerling

דידי הררי

חבר מועצה מייעצת

שדרן רדיו, מנחה טלוויזיה וקומיקאי. מאז 1995 מנחה את תכנית הרדיו הפופולרית "דידי לוקאלי" ומסייע לקדם אמנים בתחילת דרכם. לאורך השנים הנחה מספר רב של תכניות טלוויזיה.

Didi Harari

דן אריאלי

חבר מועצה מייעצת

פרופסור לפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית באוניברסיטת דיוק שבצפון קרוליינה. דן חוקר שינוי התנהגותי ומתמקד בעיקר בשאלות של התנהגות כלכלית, בריאותית ומוטיבציה. דן פרסם שורה ארוכה של מאמרים וכמה ספרים על כלכלה התנהגותית.

"סח"י עוזרת לבני נוער להרגיש שגם כשהם במצב מסובך עדיין יש להם יכולת לפעול ולעזור וע"י כך משנה להם את התפיסה שלהם על עצמם. אני מאוד מקווה שנוכל, עם השנים, לקחת חלק מהקסם של סח"י ולהביא אותו לעוד מקומות בחברה".

Dan Ariely

עדי אלטשולר

חברת מועצה מייעצת

יזמית חברתית מובילה בישראל -ב 2002 ייסדה והקימה את ״כנפיים של קרמבו״ , ב 2010 ייסדה את ״ זיכרון בסלון ״ וכיום מנכלית מייסדת של ״אינקלו״ - בתי הספר המכילים בישראל.

" בשבילי סחי זה אהבה ללא תנאי ".

Adi Altshuler

עפר בבלי

חבר מועצה מייעצת

איש משרד החוץ לשעבר ובמשך שני עשורים, כיום נציג הפדרציה היהודית של שיקגו בישראל.

" בשבילי, סח”י הוא ארגון שמשפיע בצורה חיובית וייחודית על החברה הישראלית ובמיוחד על בני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. הארגון פועל ברחבי הארץ להקניית ערכים של נתינה והתנדבות למאות בני נוער ופועל איתם יד ביד בכדי לסייע למעגלים רחבים של אזרחים על בסיס עקרונות העזרה ההדדית וכל ישראל ערבים זה לזה. הארגון עובד עם בני הנוער בגובה העיניים ומגייס את עזרתם למען הזולת, ובכך משנה את חייהם כמו גם את חייהן של מאות משפחות שנהנות מהתנדבותם של בני הנוער ".

Ofer Bavly

ד"ר רונית עמית

חברת מועצה מייעצת

ד"ר רונית עמית היא מנהלת שותפה בחברת אדווה- מחקר ופיתוח העוסקת במחקר חברתי - כלכלי, ויעוץ אסטרטגי. בין השאר, מנהלת מחקרי הערכה לתכניות ומיזמים חברתיים עבור קרנות ועמותות, יועצת אסטרטגית לעמותות ולעסקים חברתיים ויועצת אקדמית במכון מנדל. עד לאחרונה כיהנה כמייסדת ומנכ"ל קרן גנדיר- קרן משפחתית ישראלית, וכיהנה כיו"ר קרן ההזדמנות לשירות אזרחי, וכחברת דירקטוריון במספר עמותות. רונית שימשה כמרצה במסלול M.A לניהול מלכ"רים- באוניברסיטה העברית. לפני הקמת קרן גנדיר שימשה כמנכ"ל מכון אדלר, היא בעלת ניסיון רב בחברות היי-טק, כולל כהונת סגן-נשיא בחברת סטרטאפ בינלאומית. רונית בעלת תואר דוקטור מ-University of Derby U.K. נושא עבודתה: "ניהול המשפיע על שיפור הביצועים במגזר השלישי". מחקריה בשנים האחרונות מתמקדים בתחום ניהול חברתי בכלל וניהול קרנות בפרט.

Ronit Amit

רמי שר שלום

חבר מועצה מייעצת

יו"ר חברת פעמית. החברה החלה כעסק משפחתי קטן, כחנות בירושלים, צמחה והפכה תחת ניהולו לקבוצת חברות ורשת פעמית סטור עם 21 חנויות ברחבי הארץ ומאות עובדים. רמי מאמין בעשייה חברתית כחלק מהעשייה העסקית, בתפיסה של "באנו לעשות עסקים, ליהנות ולעשות טוב". ומתוך כך גם עסוק בפעילות ציבורית ושותף לעשייה חברתית ובמסגרת זו מסייעת פעמית לסח״י בהפצה ובשינוע לחלוקות החסד.

״בעיני סח״י היא הציונות של הדור שלנו במדינת ישראל שמשלבת אחריות לחיבור כל מעגלי החברה הישראלית באמצעות חיזוק שריר הנתינה לטוב משותף. ואני שמח להיות חלק".

Rami Sar Shalom