האנשים שלנו

אבינעם ערמוני

יו”ר מועצה מייעצת

יועץ אסטרטגי המתמחה בתחום פיתוח משאבים ופילנתרופיה . קצין בצנחנים, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל ציבורי מהרווארד. אבינעם כיהן במהלך שנותיו בתפקידי ציבור שונים בהם יועץ לראש עיריית ירושלים לענייני שכונות, מנהל הקרן החדשה לישראל, סגן נשיא לקשרי חוץ באוניברסיטה העברית בירושלים, יו”ר עמותת ידיד, יו”ר מועצת המנהלים של המכללה הטכנולוגית באר-שבע, יו”ר המרכז הטיפולי לילדים של ארגון בני-ברית, יו”ר תיאטרון החאן בירושלים, יו”ר הדירקטוריון של החברה למתנסי”ם, יו”ר הועד המנהל של ארגון “מידות” ועוד. כיום מכהן ערמוני כיושב ראש הועד המנהל של המכללה האקדמית תל אביב יפו.

Avinoam Armoni

עדי אלטשולר

חברת מועצה מייעצת

יזמית חברתית מובילה בישראל -ב 2002 ייסדה והקימה את ״כנפיים של קרמבו״ , ב 2010 ייסדה את ״ זיכרון בסלון ״ וכיום מנכלית מייסדת של ״אינקלו״ - בתי הספר המכילים בישראל.

" בשבילי סחי זה אהבה ללא תנאי ".

Adi Altshuler

עפר בבלי

חבר מועצה מייעצת

איש משרד החוץ לשעבר ובמשך שני עשורים, כיום נציג הפדרציה היהודית של שיקגו בישראל.

" בשבילי, סח”י הוא ארגון שמשפיע בצורה חיובית וייחודית על החברה הישראלית ובמיוחד על בני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. הארגון פועל ברחבי הארץ להקניית ערכים של נתינה והתנדבות למאות בני נוער ופועל איתם יד ביד בכדי לסייע למעגלים רחבים של אזרחים על בסיס עקרונות העזרה ההדדית וכל ישראל ערבים זה לזה. הארגון עובד עם בני הנוער בגובה העיניים ומגייס את עזרתם למען הזולת, ובכך משנה את חייהם כמו גם את חייהן של מאות משפחות שנהנות מהתנדבותם של בני הנוער ".

Ofer Bavly

כפיר בן שושן

חבר ועד מנהל

מייסד ומנכ״ל משותף חברת SKECH.

" מהרגע הראשון של סח״י עלתה התחושה שקורה כאן דבר מדהים. אני מלווה את העמותה מיומה הראשון. אני גאה ומוקיר תודה שנפלה בחלקי הזכות לקחת חלק ולו הקטן ביותר, במיזם המדהים הזה. העמותה מגבשת סביבה נערים בסיכון ומלטשת אותם לכדי יהלומים. לחזות בנערים ששואבים סיפוק ומשמעות מעשיית טוב עבור הקהילה בה הם חיים ולראות את חשיבות הנתינה עבורם, זה לא פחות מנס".

Kfir Benshushan

ישי הורניק

חבר ועד מנהל, קשרי חוץ ויחסי ציבור

מייסד ומנכ״ל משותף חברת SKECH. יזם עסקי בתחום התקשרות והסלולר משנת 2005. פעיל חברתי מעל 20 שנה , תחילת הדרך ב״בית הגלגלים״ כמדריך ,מדריך פעיל בעמותת ״ניצוצות״ ,חבר ועד מוניציפאלי טל שחר. מלווה את עמותת נכח ואת תכנית סח״י מיום היווסדה.

"בסח״י הבנתי את המשמעות של נתינה כדרך חיים וכיצד היא באה לידי ביטוי בכל רגע נתון בחיינו. מעבר למשפחה והעשייה היום יומית , הדבר הכי גדול ומשמעותי עבורי זה סח״י".

Yishay Hornik

אוריאל רוזנהיים

חבר ועד מנהל

אוריאל רוזנהיים, נשוי לעידית ואב לילדים חברי סח״י:), מייסד משרד מקום אדריכלים הירושלמי.

"בשלוש השנים האחרונות כנהג, מתנדב וחבר בועד המנהל של סח״י זכיתי לחוות באופן אישי ולחזות מקרוב כיצד ראיית הזולת שהופכת מיד לעשיית טוב למישהו אחר - מצמיחה אותי, את משפחתי, נערים ונערות בקבוצת קטמון המופלאה ואת הארגון כולו. סח״י כבוד".

Uriel Rosenheim

מתן ערמוני

חבר ועד מנהל

"במשך שנים חייתי בחו”ל וסח”י, אותם אני מכיר ומלווה מהיום הראשון, היו עבורי מין תמצית של כל מה שמיוחד ומופלא בעם ישראל ומדינת ישראל. היזמות, הגישה הכל-כך פשוטה ועם זאת חדשנית ומשמעותית, האכפתיות והסולידריות, ההתגייסות וההתמדה של אנשים טובים ומעל הכל הכוח המדהים שבמעשה הנתינה. אני מרגיש זכות גדולה להיות חלק מהדבר הזה, וגם מודה לסיירת שבעצם קיומה והיותה השפיעה רבות על חיי האישיים".

Matan Armoni

עודד וייס

נשיא מייסד

איש חינוך למעלה מ-20 שנה, הקים ב־2007 את עמותת נכח - נתינה כדרך חיים (ע"ר) והגה את תכניות העמותה- סח"י, חש"ן, שה"ם ועוד מתוך תפיסה ש"הנתינה מחברת אותנו למי שאנחנו באמת", כיחיד וכחברה. משמש כיום כמנהל החינוכי של העמותה

Oded Weiss

אברהם חיון

מנכ"ל ושותף מייסד

יזם חברתי, הקים יחד עם עודד את תכנית סח״י ב-2009 והוביל את הסיירת הראשונה כ 5 שנים . כמנכ״ל, אברהם פועל ליצירת שיתופי פעולה עם תורמים ושותפים רבים, ונשאר כל הזמן בקשר עם השטח ועם בני הנוער.

"אני מודה על הזכות שיש לי לעשות עשייה כ״כ משמעותית, בעיניי העשייה שלנו היא הדרך לחולל שינוי חברתי אמיתי. כשאני פוגש את הנוער והצעירים בשטח - אני יודע שהם הולכים להיות המנהיגים הבאים של החסד הזה , שעוד ישפיע על כול העולם".

Avraham Hayon

לירון אור

סמנכ"לית

נשואה ואם ל 2, מתנדבת ופעילה חברתית מגיל 14 ועד היום. בעלת ניסיון רב בתכנון, הקמה וניהול תכניות חברתיות והומניטריות בארץ ובעולם, יזמה והובילה משלחות סיוע ישראליות למדינות עולם שלישי, עסקה רבות במחקר, מדידה והערכה ופיתוח מענים לאוכלוסיות מוחלשות ומודרות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות והתמחות בתוכניות חילוץ מעוני ואי ביטחון תזונתי.

"נתינה כדרך חיים היא לדעתי התשובה האמיתית לחברה המבוססת על ערכים חברתיים ואנושיים כאחד. ההשפעה של סח”י על בני הנוער והקהילה מעוררות השראה ומפעימות כל פעם מחדש. אני חולמת שנצליח להגיע ללבו של כל נער ונערה בארץ בדרך לחברה ישראלית טובה יותר".

Liron Or

רונן כהן

רכז תוכן והדרכה

עובד עם בני נוער בסיכון ב-14 השנים האחרונות בפרוייקטים פורמאליים ובלתי פורמאליים, בעל תואר שני בפילוסופיה של החינוך. במסגרת תפקידו כרכז תוכן והדרכה הוא מלווה את הרכזים, כותב תכנים, מעביר הכשרות פרטניות וקבוצתיות לצ'יפים ואחראי על ניהול ידע, תיעוד ומחקר.

"עבורי, הבאה לכדי קיום של קהילות נתינה הינה המטרה הנעלה ביותר שיש לשאוף אליה, ואני אסיר תודה על כך שאני זוכה לקחת חלק בארגון שמטרתו קידום חזון זה".

Ronen Cohen

אורי צדוק

רכז ירושלים והסביבה

הצ'יף הראשון של סח"י בירושלים. נשוי עם שני ילדים, ירושלמי. היום הוא רכז אזור ירושלים, שותף בהדרכות של כל הצ'יפים, בליווי הלוגיסטיקי והרוחני. חי את סח"י בכל נימיו ונשמתו, ילדיו ואשתו מגבים את העשייה האין סופית שלו בעמותה.

"סח"י בשבילי היא הדבר הכי גדול בעולם".

Ori Zadok

אוהד שעאר

רכז אזור דרום

אהד הוא הצ'יף הראשון של קריית מלאכי ורכז אזור דרום. נשוי ואב לשתיים. אוהב את מה שהוא עושה, אוהב אנשים ועשיית טוב.

"סח"י בשבילי זה סיפוק אדיר, אני מביא הביתה תכלית של נתינה, של חסד ואהבת הזולת. זוהי הזדמנות בשבילי לאפשר לאדם להגיע לטוב שבו, בלי לשפוט או להעביר ביקורת , תמיד לראות את הטוב שבכל אחד".

Ohad Shaer